Прибуток ДП Антонов збільшився більш ніж у 9 разів

17 лютого 2016, 18:19
За перші 9 місяців 2015 року Державне підприємство Антонов наростило чистий прибуток до 274 млн грн. Це в 9,1 рази більше, ніж в аналогічний період минулого року – передає Інтерфакс-Україна

Чистий дохід підприємства збільшився на 8% до 2,6 млрд грн, операційний прибуток склала 340 млн гривень, що в 3,4 рази більше, ніж роком раніше.

Показник EBITDA піднявся на 65,8% до 524 млн гривень.

Відео дня

У той же час підприємство зменшило кредиторську заборгованість з 1,4 млрд до 722 млн гривень на 30 вересня 2015 року, йдеться в звіті Міністерства економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ).

Підприємству Антонов необхідний оборотний капітал в $100 млн, для цього необхідно отримувати замовлення на 6-7 літаків щорічно і аванс повинен становити половину суми замовлення, говориться в звіті.

МЕРТ зазначає, що необхідно отримувати інвестиції від держави, які зможуть збільшити акціонерний капітал або надати довгострокові позики на пільгових умовах. Ще розглядаються державою продажі міноритарного пакету акцій іноземному інвесторові з відповідною репутацією. Що допоможе надалі просувати компанію на конкурентні світові ринки.

EBITDA – це показник, який дорівнює обсягу прибутку до вирахування витрат по виплаті відсотків і податків, і нарахованої амортизації.

Нагадаємо, у січні Кабмін ліквідував концерн Антонов.

Показати ще новини
Радіо NV
X