Прибутковість акцій піцерії Domino's Pizza перевищила показники Google з моменту виходу на IPO

16 лютого 2017, 10:00
Новини компаній

Прибутковість акцій американської компанії Domino's Pizza перевищила показники компанії Google c моменту виходу обох на IPO в 2004 році, повідомляють аналітики CB Insights

Порівнювати прибутковість акцій всесвітньо відомої мережі піцерій з показниками технічних компаній американські аналітики почали після різкого стрибка обсягів замовлень Domino's Pizza через сайти, мобільні додатки та інші онлайн-канали. Більше 55% продажів компанії за станом на жовтень 2016 році здійснювалося через такі канали, при цьому середній показник на ринку не перевищує 20%.

Відео дня

«Domino's, як і технологічні компанії, не обтяжена активами, 97% з 13 тисяч її ресторанів належать франчайзингу, тому піцерія не витрачає багато коштів на оренду і утримання точок. Замість цього вона витрачає вільні гроші на виплату дивідендів, викуп акцій та розвиток своїх технології», – вказують аналітики Bloomberg.

У багатьох країнах світу купити піцу компанії можна не тільки через програми в телефоні, месенджер Facebook, але і отримати її доставку за допомогою інноваційних способів доставки, наприклад дронів або роботів.

Таким чином, на сьогодні Domino's Pizza має репутацію найтехнологічнішої компанії, яка продає піцу, а це в свою чергу впливає на ціну її акцій. Станом на 3 лютого вартість акцій Domino's становила 179,89$/за акцію.

За прогнозами Reuters, виручка компанії в світі в 2015 році склала $2,2 млрд.

Domino's Pizza - мережа піцерій, заснована в 1960 році в США , компанія є світовим лідером з доставки піци і другою мережею в світі за кількістю закладів, яких налічується близько 14 тис. в 85 країнах світу. У планах компанії – до 2019 року досягти абсолютного лідерства за кількістю піцерій у світі.

Ключовими перевагами мережі є високі міжнародні стандарти якості, затишні заклади і доставка їжі протягом 30 хвилин. Акції компанії котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі. В Україні Domino's Pizza працює з 2010 року і в даний час нараховує 24 заклади в Києві і планує розширювати мережу своїх ресторанів і в інших містах України.

Показати ще новини
Радіо НВ
X