Спадкоємець імперії. У Південній Кореї помилували віцепрезидента Samsung Electronics

12 серпня 2022, 17:16
Віцепрезидент Samsung Electronics (Фото:KIM HONG-JI\Reuters)

Віцепрезидент Samsung Electronics (Фото:KIM HONG-JI\Reuters)

У Південній Кореї помилували спадкоємця та віцеголову Samsung Лі Чже Ена у справі про хабарі. Влада країни сподівається, що це допоможе впоратися з економічною кризою в країні.

Президент Південної Кореї Юн Сук Йоль помилував віцепрезидента Samsung Лі Чже Ена, знявши з нього звинувачення у хабарництві. Про це пише Engadget.

Спочатку Лі був засуджений до п’яти років ув’язнення у 2017 році. Його визнали винним у підкупі державних чиновників для підтримки злиття двох дочірніх компаній Samsung, що зміцнило б контроль над технологічним гігантом.

Відео дня

Раніше він вийшов на волю після року утримання під вартою, але Верховний суд Південної Кореї скасував це рішення і розпорядився перегляд справи.

На початку 2021 Лі був засуджений до двох з половиною років в’язниці, але його достроково звільнили через пів року.

Президентське помилування дозволяє Лі знову приєднатися до правління Samsung і їздити за кордон для укладання угод.

До помилування Єну не можна було обіймати офіційну посаду в Samsung, але керівники компанії тримали його в курсі останніх подій.

Як пише Bloomberg, тепер спадкоємець Samsung зможе ухвалювати важливі стратегічні рішення для компанії, включаючи угоди, пов’язані з виробництвом мікросхем.

Нагадаємо, що в серпні 2021 року спадкоємець і віцеголова Samsung Лі Чже Ен вийшов із в’язниці достроково. Він був засуджений до 2,5 років за хабарництво.

Незадовго до цього повідомлялося, що Американська торгова палата у Південній Кореї просила помилувати фактичного керівника та спадкоємця Samsung Лі Чже Ена на тлі глобального дефіциту чипів.

Зусилля американського бізнесу зі звільнення Лі Чже Ена були пов’язані з планами Samsung побудувати в США завод із виробництва напівпровідників за $17 млрд та ініціативою президента Джо Байдена виділити $50 млрд на розвиток напівпровідникової промисловості США.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X