Президент Мотор Січі Богуслаєв: Китайці - це не моя проблема

13 липня 2021, 18:09

Президент Мотор Січі В’ячеслав Богуслаєв, який довгий час був основним бенефіціаром підприємства, заявляє, що не має ніякого відношення до конфлікту через покупку пакету акцій китайською компанією Skyrizon.

«Китайська проблема лежить на столі у міністра закордонних справ. Це не моя проблема. У мене проблема одна - повернути борг. Ми взяли у Китаю кредит на 100 млн доларів і в 2026 році його потрібно повернути», - сказав Богуслаєв в інтерв'ю Укрінформу.

Відео дня

За словами президента Мотор Січі, більше у нього «ніяких взаємин з китайцями немає».

«Що вони там порушили, що у них там не вийшло за попереднього президента Петра Порошенка – нехай з цим розбираються відповідні органи. Я до цього жодного відношення не маю. Я керую підприємством разом із Радою директорів, разом із Наглядовою радою, а те, що були спроби провести незаконні збори... Ну, ви знаєте і розумієте... (ймовірно, йдеться про спробу провести збори акціонерів, на які приїхала СБУ з Києва - авт.) тепер ці "шакали" продали свої підприємства і "змилися". Вони вже всі в Англії. Всі, хто хотів керувати підприємством Мотор Січ, – в Англії», - заявив Богуслаєв.

Він додав, що виступає проти націоналізації Мотор Січі, оскільки це «кам'яний вік».

Нагадаємо, що 29 січня президент України Володимир Зеленський ввів в дію прийняте 28 січня рішення РНБО про застосування санкцій до чотирьох компаній і однієї фізичної особи, які брали участь в угодах з купівлі акцій компанії Мотор Січ. Це сталося після того, як 14 січня санкції проти компанії Skyrizon ввело Міністерство торгівлі США.

Також Зеленський ввів санкції проти президента компанії Beijing Skyrizon Aviation Industry Investment Ду Тао і генерального представника компанії Beijing Skyrizon Aviation Industry Investment в Україні Чена Хойшена.

11 березня секретар РНБО Олексій Данілов під час брифінгу заявив, що Мотор Січ повернуть у власність держави і українського народу. Він зазначив, що це буде зроблено «законним і конституційним» способом.

Показати ще новини
Радіо NV
X