Президент Київстару офіційно пішов із компанії

19 липня 2018, 13:30
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Петро Чернишов офіційно підтвердив своє звільнення з посади президента найбільшого в Україні мобільного оператора компанії Київстар, а також з посади глави регіону Євразії групи Veon.

Про це він повідомив на своїй Facebook-сторінці.

"Якщо коротко: я завершую свою діяльність на посаді глави регіону Євразії та президента Київстар", - повідомив Чернишов.

Петро Чернишов був призначений головним виконавчим директором Київстар влітку 2014-го та наступні роки перепризначався на посаду президента компанії.

Відео дня

У 2015-му росіянин Чернишов отримав українське громадянство, а з початку 2018 го став главою Veon Євразія - глобального провайдера комунікаційних та інтернет-сервісів.


Київстар - найбільший український оператор мобільного зв'язку. Згідно з останніми даними оператора, його база становить близько 26,5 млн абонентів. Його виручка за 2017 рік збільшилася на 10,6% порівняно з 2016 роком - до 16,5 млрд грн, EBITDA - на 18,1%, до 9,2 млрд грн.

Акціонер Київстару - група Veon Ltd. (раніше - VimpelCom ltd). Акції групи перебувають у вільному обігу на фондовій біржі NASDAQ.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X