Правоохоронці прийшли з обшуками в порт Фірташа - ЗМІ

26 квітня 2018, 14:29

Працівники столичної міліції в масках зі зброєю проводять слідчі дії в Миколаївському морському спеціалізованому порту Ніка-Тера, який належить бізнесменові Дмитру Фірташу.

Про це повідомляють Никвести.

Перший заступник гендиректора порту Анатолій Дворник повідомив, що співробітники спецназу поліції КОРД виламали двері в порту, виштовхали людей силою і проводять в порту слідчі дії незаконно.

Відео дня

"Ці обшуки незаконні, тому що постанова суду на їх проведення діяло до вчора, але слідчий вирішив, що він може на підставі цієї постанови проводити слідчі дії сьогодні", - заявив він.

За його словами, на порт Ніка-Тера не заведені ніякі кримінальні провадження, вони стосуються інших суб'єктів господарської діяльності.

Як передає Укрінформ, у прокуратурі Миколаївської області повідомили, що нічого про це не знають, адже слідчі дії проводить Генеральна прокуратура і столичне спецпідрозділ КОРД. Місцеві правоохоронці до операції не притягувалися.

Оновлено: Генеральна прокуратура України проводить обшуки в морському спеціалізованому порту Ніка-Тера (МСП Ніка-Тера), повідомила прес-служба Group DF.

У Group DF називають обшуки несанкціонованими, необгрунтованими і розглядають їх як спробу чинити тиск на групу і її власника - Дмитра Фірташа.

"Обшуки проводяться з грубим порушенням Кримінально-процесуального кодексу та інших законів України. В процесі проведення слідчих дій неодноразово застосовувалася груба фізична сила відносно співробітників підприємства і в тому числі, жінок", - відзначають в прес-службі.

За її даними, через обшуки робота Ніка-Тери заблокована вже другий день. "Підприємство не може виконувати свої контрактні зобов'язання перед українськими та іноземними клієнтами. Це призводить до нанесення прямого збитку як самому бізнесу, так і господарської діяльності партнерів", - додають в Group DF.

Показати ще новини
Радіо NV
X