Правоохоронці прийшли з обшуками у філії найбільшого газодобувача України

28 листопада 2018, 13:05
659
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Правоохоронці прийшли з обшуками у філії найбільшого газодобувача України - фото

Фото: Укргазвидобування

Компанію вкотре обшукують правоохоронці

Правоохоронці провели обшуки у філіях Укргазвидобування - газопромисловому управлінні Львівгазвидобування, управлінні будівельно-монтажних робіт Укргазспецбудмонтаж і в управлінні з переробки газу та газового конденсату.

Про це повідомили у прес-службі державної компанії.

Зокрема, обшуки проводили за клопотаннями слідчих Головних управлінь національної поліції Полтавської, Харківської та Львівської областей, які ухвалено в судах цих обласних центрів.

Правоохоронці вилучили низку документів компанії, у яких йдеться про співпрацю філій Укргазвидобування із контрагентами щодо закупівлі робіт, товарів та послуг, а також технічну документацію.

Незважаючи на обшуки, філії Укргазвидобування та компанія зокрема працюють у звичайному режимі. Крім того, вони співпрацюють із представниками правоохоронних органів.

Зазначимо, що це не перші обшуки компанії. Ще у 2017 році Служба безпеки та Генпрокуратура проводили низку обшуків компанії.

Так, наприкінці квітня компанія Укргазвидобування повідомляла, що в офісі компанії проводить обшуки СБУ.

У липні СБУ і Генпрокуратура знову проводили обшуки в Укргазвидобуванні з вилученням документів за договорами ГРП, що проводяться румунською компанією Tacrom і білоруською Белоруснефть протягом 2016-2017 років.

У січні цього року правоохоронці знову прийшли з обшуками в офіс компанії.


Укргазвидобування, 100% акцій якої належить НАК Нафтогаз України, є найбільшою газовидобувною компанією України, що забезпечує близько 75% загального видобутку газу в країні.

Читайте новий номер журналу НВ

Передплатіть журнал НВ та читайте новий номер вже зараз. Передплатники також отримують доступ до архівних номерів журналу НВ. Вартість передплати журналу на 3 місяці усього 59 грн.

Передплатити журнал

Вибір редакції

Компанії/Ринки

24 травня, 20:06

thumb img
Що зміниться в роботі аеропорту Бориспіль — 6 тез топ-менеджерів
Рітейл/Нерухомість

24 травня, 17:50

thumb img
Зміна стратегії. Мережа Фуршет закриє кожен п’ятий магазин

Стань автором

Якщо Ви хочете публікувати свої колонки на НВ Бізнес, напишіть листа на адресу:

kolonka@nv.ua