СБУ проводить обшуки в інвесткомпанії Dragon Capital

26 квітня 2017, 12:55
Прем'єр-міністр Володимир Гройсман повідомив, що правоохоронці проводять обшуки в інвестиційній компанії Dragon Capital (Київ)

Про це він заявив в ході засідання уряду, передають Українські новини.

"Мені тільки що написали, я не знаю, як на це реагувати. Зараз проходять обшуки в інвестиційній компанії Dragon Capital. Як на це реагувати? Вилучають там техніку і так далі", - сказав він.

Відео дня

Гройсман підкреслив, що не має права втручатися у справи правоохоронних органів, однак доручив урядовому уповноваженому забезпечити адекватну роботу компанії.

Як повідомив прес-секретар прем'єр-міністра Дмитро Столярчук, глава уряду доручив розібратися з ситуацією навколо інвестфонду Dragon Capital, де зараз проводяться слідчі дії.У компанії Dragon Capital уточнили, що обшуки пов'язані із звинуваченням в незаконному використанні програмного забезпечення.

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомила керівник прес-служби Dragon Capital Ольга Белобловська.

"Зараз СБУ проводить в нашому офісі Dragon Capital обшук. Має рішення суду на виїмку комп'ютерної техніки. Йдеться про незаконне використання програмного забезпечення", - пише вона.

При цьому, за її словами, компанія легально і офіційно купила цю програму.

"Хочуть вилучити всі комп'ютери і паралізувати роботу. Ось такі справи", - підсумувала вона.


Dragon Capital - найбільша інвестиційна компанія України, що надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Заснована в 2000 році в Києві.

Томаш Фіала, президент ЕВА і генеральний директор інвесткомпанії Dragon Capital (в число її активів входить компанія Медіа-ДК, яка видає журнал і сайт Новое Время).

Показати ще новини
Радіо НВ
X