Працівники Бердянського морпорту заблокували підприємство через нового директора

20 квітня 2017, 17:08
Працівники держпідприємства Бердянський морський торговельний порт (БМТП) в кількості близько 200 заблокували вхід на підприємство і перешкоджають вступу в повноваження новопризначеного керівника Богдана Бабця

Бердянські портовики заявили, що не згодні з рішенням Міністерства інфраструктури про звільнення директора порту Миколи Ільїна, тому відмовилися впускати в адмінбудівлю Богдана Бабця, що який працював раніше в Миколаївському морпорту, навіть після переговорів з ним, передає Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Мітингувальники вимагали зустрічі з міністром інфраструктури.

Нагадаємо, що стосовно директора ДП БМТП Ільїна відкрито кримінальне провадження за результатами планового аудиту підприємства, яке провело Мінінфраструктури. За його підсумками міністерство заявило про "встановлені випадки недотримання посадовими особами підприємства вимог законодавства України, недоліки у фінансово-господарській діяльності, факти неправомірного безоплатного використання майна сторонніми суб'єктами господарювання".

Бердянський морський торговельний порт - єдиний морський порт у Запорізькому регіоні - розташований у північно-східній частині Бердянської затоки. Складається із зовнішнього рейду, підхідного каналу і гавані Бердянськ, до якої веде підхідний канал довжиною 20 км, шириною 90 м, глибиною 8,55 м, з прохідною осадкою 7,9 м. Порт має дев'ять причалів і плавпричал. Довжина причальної лінії становить 1,7 км. До всіх причалів підведені залізничні колії.

Показати ще новини
Радіо НВ
X