«Позивачка» до SkyUp подала дві скарги до Верховного Суду

24 липня 2019, 11:53

17 липня в Касаційний цивільний суд України у складі Верховного Суду надійшли дві касаційні скарги від імені жителі Баришівки Оксани Пасенко.

Про це стало відомо журналістам програми «Схеми: корупція в деталях» (спільний проект Радіо Свобода та телеканалу «UA: Перший»).

Пасенко була вказана позивачкою в ухвалі Баришівського районного суду, який 24 травня вирішив призупинити ліцензію авіакомпанії SkyUp Airlines на перевезення пасажирів. Пізніше жінка заявила журналістам, що позов не подавала і послугами авіакомпанії ніколи не користувалася.

Відео дня

На сайті «Судова влада України» зазначено, що 17 липня в Касаційний цивільний суд надійшли дві касаційних скарги від імені Пасенко про захист прав споживачів, «припинення дій, що порушують право, і примусове виконання обов'язку в натурі».

В авіакомпанії SkyUp Airlines, яка в Київському апеляційному суді оскаржує ухвалу Баришівського райсуду від 24 травня, заявили, що обидві скарги «абсолютно безглузді».

«За інформацією, отриманою з інформаційного центру Касаційного цивільного суду ВС, одна скарга від нібито Пасенко - на ухвалу Київського апеляційного суду про відкриття апеляційного провадження, а друга - на визначення цього ж суду про зупинку справи до моменту розгляду питання про відвід судді, яке заявив адвокат Пасенко. При цьому на момент подачі скарги дане питання вже було вирішене, відвід задоволено, призначено новий склад суду. Тому обидві ці касаційні скарги, на нашу думку, абсолютно безглузді», - сказав директор з юридичних питань компанії SkyUp Airlines Дмитро Толкачов.

Раніше повідомлялося, що Баришівський расуд Київської області 24 травня виніс ухвалу про призупинення дії ліцензії авіакомпанії SkyUp Airlines на право перевезення пасажирів повітряним транспортом.

Позивачем у справі про призупинення ліцензії SkyUp була вказана тимчасово безробітна Оксана Пасенко. Пізніше вона заявила журналістам, що позовна заява не подавала і послугами SkyUp не користувалася.

Незважаючи на це, 2 липня стало відомо, що Пасенко звернулася в Державне бюро розслідувань, прокуратуру і Національну поліцію із заявою про скоєння авіакомпанією злочину - невиконання рішення суду про призупинення дії ліцензії на право перевезення пасажирів.

Показати ще новини
Радіо NV
X