Мають пишатися. У німецькій компанії прокоментували скандал із цукерками АВК

19 червня 2018, 08:10

У німецькій компанії Dovgan Gmbh вважають, що українська громадськість має пишатися тим, що українські продукти продаються по всій Німеччині.

Про це заявив керуючий компанії Андрій Ковальов, відповідаючи на запит liga.net.

"Ми з величезною радістю продаємо українські продукти в Німеччині і не тільки від АВК, але і від Ніжина та багатьох інших українських виробників. Так само і українська економіка отримує від нас стабільні платежі в євро, що дозволяє АВК збільшувати кількість робочих місць і покращувати оплату праці своїм працівникам", - повідомили в німецькій компанії.

Відео дня

На запитання про те, де була упакована партія цукерок АВК і хто займався фасуванням, представник німецького дистриб'ютора не відповів.

"У нас є як у комерційної структури природно закрита інформація, яку ми не бачимо необхідності відкривати", - додав Ковальов.

Нагадаємо, що раніше DW опублікувало на своїй Facebook-сторінці ролик про те, що Dovgan GmbH продає цукерки АВК з рекламою Чемпіонату світу з футболу в Росії.

Пізніше АВК призупинив постачання цукерок Dovgan GmbH на тлі скандалу через розміщеної на упаковці реклами ЧС-2018 і написи "на смак як в Росії".

У компанії також пообіцяли, що виручені з реалізації даної партії солодощів будуть відправлені на благодійність і підтримку соціальних програм в Україні.


АВК Конфекшінері виробляє продукцію на кондитерській фабриці в Дніпрі. Їй також належали фабрики в Донецьку і Луганську, контроль над якими втрачено. АВК виробляє широку лінійку продуктів: шоколадні, карамельні вироби, вафлі. Випускає продукцію під ТМ Королівський Шедевр, Королівський Шарм Мажор, Бам-Бук, Труфель, Труфалье, Kresko тощо.

У 2016 році компанія встановила лінію з виробництва кави і вивела на ринок власну ТМ Baristi. Компанія експортує свою продукцію в більш ніж 60 країн світу.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X