Авральний режим. МАУ отримала 27 тисяч звернень від пасажирів, які втратили квитки — Дихне

9 квітня 2020, 13:30
В умовах карантину МАУ довелося відмовитися від колл-центрів і перейти в режим листування з пасажирами. Кількість операторів знизилася в рази.

Авіакомпанія МАУ планує через місяць перевести діалог з  клієнтами, які втратили квитки, з аврального режиму в нормальний, заявив президент авіакомпанії Євген Дихне в інтерв'ю Інтерфакс-Україна.

Відео дня

За словами Дихне, з моменту закриття польотів в черзі на повернення коштів знаходиться близько 27 тис. звернень пасажирів МАУ.

«Скільки пасажирських запитів зараз опрацьовано, точної цифри не скажу. У нас з моменту закриття польотів в черзі перебуває близько 27 тисяч звернень. І практично така ж кількість надходило на комунікаційні майданчики МАУ в перші дні цього періоду», - зазначив він.

Додатковою перешкодою для обробки пасажирських запитів Дихне назвав відмову від роботи через колл-центри. В умовах карантину авіакомпанія перейшла в режим спілкування з пасажирами по електронній пошті і в месенджерах.

За словами Дихне, листуванням з пасажирами в авіакомпанії займається сумарно до 150 чоловік, тоді як в колл-центрі у компанії працювало одночасно на піку до 600 чоловік.

Нагадаємо, що МАУ оцінила збитки від припинення авіасполучення між країнами в 35% очікуваних доходів за перший квартал поточного року. Україна призупинила регулярне пасажирське авіасполучення в ніч з 16 на 17 березня. З цього часу авіакомпанії виконують тільки рейси з евакуації громадян з-за кордону в Україну.

У зв'язку з закриттям авіасполучення квитки на рейси МАУ подорожчали в рази. В авіакомпанії пояснювали подорожчання тим, що ціну формує спеціальна система розрахунку revenue management, а пасажири фактично сплачують вартість перельоту в обидва кінці.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X