Пов'язані з Коломойським компанії намагаються уникнути мільярдного штрафу за змову

22 червня 2017, 17:32
Компанія Укртатнафта (Кременчуцький нафтопереробний завод, Полтавська область) і ще 2 афілійовані з групою Приват компанії подали позови до Господарського суду Києва з проханням скасувати рішення Антимонопольного комітету (АМКУ) про накладення штрафу в розмірі 1 371,27 млн гривень за змову на аукціонах з продажу сирої нафти і газового конденсату видобутку компанії Укрнафта в березні-липні 2015 року

Про це свідчить інформація офіційного порталу судової влади, передають Українські новини.

Крім Укртатнафти, мова йде про ТОВ Котлас і ПАТ НПК Галичина.

Нагадаємо, що в березні АМКУ оштрафував Укртатнафту і 5 афілійованих із групою Приват компаній на 1,4 млрд гривень за змову на нафтових аукціонах Укрнафти.

Відео дня

Група Приват контролюється бізнесменами Ігорем Коломойським і Геннадієм Боголюбовим.

43% Укртатнафти належить НАК Нафтогаз України, рештою акцій володіють структури, афілійовані з групою Приват і бізнесменом Олександром Ярославським.

В кінці травня Ярославський заявив, що допускає продаж своєї частки в ПАТ Укртатнафта.

У вересні 2015 року Служба безпеки України ініціювала перевірку АМКУ можливих фактів порушення законодавства щодо захисту економічної конкуренції з боку деяких суб'єктів господарювання під час їх участі в аукціонах з продажу сирої нафти і газового конденсату, видобутих компанією Укрнафта.

За інформацією СБУ, протягом 2015 років через аукціони Укрнафти було реалізовано сировини на суму понад 12 млрд гривень.

Нагадаємо, що у квітні Господарський суд Полтавської області відновив провадження у справі про банкрутство компанії Укртатнафта, яке було зупинено ще в квітня 2013 року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X