Постачальники електроенергії обурилися рішенням НКРЕ

20 червня 2017, 12:44
Асоціація незалежних постачальників електроенергії виступила проти ряду проектів рішень Національної комісії з регулювання електроенергетики

У своєму зверненні до керівництва Антимонопольного комітету України вони заявили, що 12 травня НКРЕКП оприлюднила 4 проекти постанов, якими пропонується скасувати дотаційні сертифікати, замінивши їх іншими механізмами.

Відео дня

Він уточнив, що підготовлені НКРЕКП проекти постанов передбачають можливість для експортерів закуповувати електроенергію в Енергоринку за "чистою" ціною, не беручи участь в компенсації втрат, пов'язаних з постачанням електроенергії населенню і споживачам за диференційованими тарифами.

Таким чином навантаження на постачальників за нерегульованим тарифом значно виросте. Експортери будуть купувати електроенергію у Енергоринку за чистою оптовою ринковою ціною, обленерго - також, і тільки постачальники за нерегульованим тарифом будуть закуповувати з надбавкою, йдеться у зверненні.

unnamed

unnamed Фото:

unnamed_1

unnamed_1 Фото:

unnamed_2

unnamed_2 Фото:

unnamed_3

unnamed_3 Фото:

unnamed_4

unnamed_4 Фото:

unnamed_5

unnamed_5 Фото:

Нагадаємо, що преференції для експортерів електроенергії вже існували раніше - вони могли не оплачувати дотаційні сертифікати, однак, ця норма була скасована в грудні 2014 року.

Показати ще новини
Радіо NV
X