Маріупольський порт повертається до контейнерних перевезень

26 квітня 2021, 18:09

Порт Маріуполя вже підготував перші шість контейнерів, які завантажать каоліном.

Маріупольський морський порт повертається до перевалки контейнерів, яка була припинена в 2014 році. Про це йдеться в повідомленні підприємства в Facebook.

«Маріупольський порт зробив перший крок до повернення перевалки контейнерів, які до початку бойових дій в 2014 році були для нас традиційним вантажем. З того часу контейнерні лінії з порту пішли, і ось зараз з'явилася можливість повернути їх, нехай поки й не по морю, але хоча б по суші», - йдеться в повідомленні порту.

Відео дня

Повідомляється, що по залізниці в тилову частину 17-го причалу третього вантажного району порту надійшли шість контейнерів. Три з них вже перевантажили на автотранспорт і відправили в Волновахи, де після завантаження каоліном в біг-бегах вони повернуться в порт.

Після цього контейнери переставлять на ж / д платформи і відправлять в чорноморський регіон для доставки одержувачу водним транспортом.

Каолін - матеріал необхідний для виробництва вогнетривів і цементу.

Маріупольський морський порт входить в число найбільших портів України. Його потужності дозволяють перевалювати понад 17 млн тонн вантажів на рік. Порт цілий рік відкритий для заходу суден довжиною до 240 м і осадкою до 8 м. Його територія складає 73,2 га, довжина причальної лінії - 4,2 км.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X