Завершити процес. Порти Херсон і Ольвія остаточно передадуть у концесію до кінця року

7 жовтня 2021, 15:01

Завершити передачу в концесію морських портів Херсон і Ольвія планують до кінця жовтня цього року.

В Адміністрації морських портів України розраховують завершити передачу в концесію Херсонського морського порту і СМП Ольвія в грудні цього року.

Про це заявив в.о. глави підприємства Олександр Голодницький, передає Інтерфакс-Україна.

Відео дня

«Поки певні терміни - до 26 грудня», - заявив Голоднікцій в коментарі агентству.

За словами керівника Адміністрації морпортів, передачу порту Херсон гальмують питання, пов'язані із землевідведенням, ліцензією на видобуток копалин. У ситуації з портом Ольвія, комісіонеру потрібно пройти ще якісь процедури в Антимонопольному комітеті.

«Питань, пов'язаних з тим, що процес не йде так швидко з боку АМПУ, немає. Все, що пов'язано з АМПУ - все вирішено. АМПУ готове, зацікавлене. Чим раніше прийде концесіонер, тим швидше пожвавиться робота порту », - підкреслив Голодницький.

Нагадаємо, що Мінінфраструктури підписало договір про передачу в концесію Херсонського морського порту ще в червні минулого року. Тоді повідомлялося, що перемогла в концесійному конкурсі компанія Рісоіл-Херсон планує інвестувати в розвиток порту 300 млн грн і ще 18 млн грн - в місцеву інфраструктуру. У серпні цього року співвласник Risoil вийшов з проєкту концесії порту Херсон.

Порт Ольвія в серпні минулого року передали в концесію оператору найбільшого торгового порту Катару компанії QTerminals.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X