Порошенко заявив про відкриття першого магазину IKEA у 2019 році

12 вересня 2018, 11:18

Президент України Петро Порошенко заявив, що IKEA прийде в Україну у 2019 році.

Про це він сказав на зустрічі з головним виконавчим директором IKEA Південно-Східна Європа Стефаном Вановербеке.

Також він очікує, що наступним этапом може бути розміщення IKEA в Україні власного виробництва.

Відео дня

"Я так розумію, що у 2019 році двері IKEA будуть відкриті й українці будуть мати можливість скористатися послугами. Я теж чекаю, але я чекаю, коли буде наступний другий этап. Я впевнений, що IKEA ухвалить рішення щодо відкриття тут власного виробництва. Україна для цього має все", - сказав він.

Президент також добавив, що очікує в Україні французький бренд спортивного одягу Decathlon, а також зустрінеться з агроінвестором з Саудівської Аравії.


IKEA заснована в 1943 році в Швеції Інгваром Кампрадом, перший власний магазин компанії відкрився в 1958 році. На кінець серпня 2018 року рітейлер керував 403 магазинами в 49 країнах світу. Продажі IKEA в період з вересня 2016 року по серпень 2017 року склали €38,3 млрд, повідомляє компанія на офіційному сайті. За цей же період магазини мережі відвідали 936 млн осіб. В Україні бренд IKEA зареєстрований з 1994 року і належить нідерландській компанії Inter IKEA Systems. З 2014 року компанія стала власником бренду з написом кирилицею і нових графічних зображень англійською.


Раніше повідомлялося, що IKEA почала набір працівників в український підрозділ.

Нагадаємо, в 2011 році IKEA заявляла про намір інвестувати € 20 млн в розширення виробничих потужностей компанії ЕНО-Меблі Лтд (Мукачево, Закарпатська область) до 2016 року.

Розвитком мережі в Україні буде займатися IKEA Південно-Східна Європа, яка керує роздрібним бізнесом IKEA в Хорватії, Сербії, Румунії та Словенії.

У червні Офіс з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі також повідомляв, що IKEA шукає в Україні виробників меблів для співпраці.

Пізніше голова офісу Національної інвестиційної ради Юлія Ковалів заявляла, що з приходом шведської компанії з виробництва товарів для дому ІКЕА в Україну через рік на поличках вітчизняних та світових магазинів буде багато товарів українського виробництва.

Показати ще новини
Радіо НВ
X