Порошенко продовжив мито на вивезення металобрухту з України

2 серпня 2017, 15:39
Президент України Петро Порошенко підписав закон №6382 про пролонгацію дії підвищеної вивізного мита на брухт чорних металів у розмірі € 30 за 1 тонну ще на один рік

Про йдеться в картці законопроекту №6382

Повідомляється, що підписаний президентом закон Про внесення змін до розділу ІI Прикінцеві та перехідні положення закону України Про внесення змін до деяких законів України щодо зменшення дефіциту брухту чорних металів на внутрішньому ринку надійшов до парламенту 1 серпня.

Відео дня

Як повідомлялося, закон Про внесення змін до деяких законів України про зниження дефіциту брухту чорних металів на внутрішньому ринку (№1455-VIII) був прийнятий 12 липня 2016 року. Згідно з документом, з 15 вересня 2016 року у рік були підвищені ставки експортного мита на металобрухт - до € 30 за 1 тонну з € 10 за 1 тонну.

Також одночасно була скасована реєстрація імпортних контрактів по лому.

У квітні 2017 року парламенті був зареєстрований законопроект №6382 про пролонгацію дії експортного мита на металобрухт в розмірі € 30 за 1 тонну ще на два роки.

8 червня він був прийнятий, 12 червня - підписано головою Верховної Ради. Про підтримку документа заявили прем'єр і Мінекономрозвитку.

Крім того, збирачі брухту виступили за скасування вивізного мита на металобрухт. Свою стурбованість продовженням мита висловили і в представництві Європейського Союзу в Україні.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко ветував закон, який передбачає продовження дії експортного мита на брухт чорних металів у розмірі € 30 за тонну на 2 роки до 15 вересня 2019 року, з пропозицією замінити встановити термін дії мита до 15 вересня 2018 року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X