Порошенко про будівництво доріг: це першочергове завдання

26 травня 2017, 16:09
Президент України Петро Порошенко зазначає ефективність експерименту за направленням половини позапланових доходів від митних зборів на будівництво, відновлення і реконструкцію доріг в країні

"Ремонт і будівництво доріг в Україні є для мене одним з найбільш першочергових завдань. І це те, що хвилювало і хвилює абсолютну більшість українців", - цитує слова Порошенка Інтерфакс-Україна з відкриття в Одесі Стамбульського парку.

Відео дня

Президент повідомив, що сьогодні також планує побачити і перші результати ініційованого ним експерименту, згідно з якою половина позапланових доходів від митниці йде на відновлення доріг.

"У цьому році експеримент, який був початий в Одесі, продовжений у Львові, приніс вже дуже серйозні плоди. І за моєю пропозицією поширений на всю Україну і є головним джерелом фінансування ремонту та відновлення доріг в Україні", - підкреслив він.

У той же час Порошенко зазначив, що Одеська область була одним з перших учасників, але на жаль, в минулому і позаминулому роках цей експеримент тут проводився невдало.

"Якщо ви поїдете на Галичину і побачите скільки доріг вже було побудовано у Львові, Івано-Франківську, ви будете приємно здивовані. А попередньому керівництву області постійно щось заважало. Доторгувалися до того, що нічим здачу давати", - сказав він.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X