Порошенко повідомив, коли знизиться ціна автогазу

30 серпня 2017, 15:58
Зниження вартості скрапленого вуглеводневого газ на АЗС очікується в середині вересня

Про це сьогодні, 30 серпня, повідомив президент України Петро Порошенко під час візиту до Львівської області, пише Liga.net .

Президент зазначив, що значна частина водіїв заправляє автомобілі зрідженим газом, і різке збільшення його вартості не може залишатися без реакції влади.

Відео дня

За словами Порошенка, Антимонопольний комітет України має вжити всіх заходів, щоб не допустити монопольного становища і зростання ціни, будуть перевірені всі постачальники газу. "І якщо буде виявлено факт отримання високих прибутків, ті, хто це допустив, будуть оштрафовані, і ситуація буде повернута до норми", - зазначив він.

Порошенко також додав, що в умовах гібридної війни, коли основним постачальником зрідженого газу була Російська Федерація, були прийняті рішення про припинення або обмеження поставок, так само, як це відбувалося з природним газом. "Ми повинні навчитися жити в умовах гібридної війни", - заявив він.

Сьогодні міністерствам і виробникам дано доручення щодо налагодження власного виробництва зрідженого газу. А заблоковані обсяги з РФ, за словами президента, повинні бути компенсовані українським виробництвом.

"Ми чекаємо результатів протягом двох-трьох тижнів, і вже в другій половині вересня поставлена задача щодо зниження ціни на скраплений газ та притягнення до відповідальності тих, хто допустив порушення, якщо факти будуть встановлені", - пояснив він. - "До з'ясування ситуації буде залучена Нацполіція і Генпрокуратура".

Показати ще новини
Радіо NV
X