Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Порошенко підписав закон про спрощення ведення бізнесу

3 січня, 15:37
246
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Закон вирішує проблему розподілу акціонерних товариств в Україні на публічні та приватні за формальними ознаками

Президент України Петро Порошенко підписав закон Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення ведення бізнесу та залучення інвестицій емітентами цінних паперів.

Про це повідомила прес-служба глави держави.

Відзначається, що закон вирішує проблему розподілу акціонерних товариств в Україні на публічні та приватні за формальними ознаками. Крім того, усуває дисбаланс у законодавстві і вводить європейські принципи у питанні визначення і регулювання публічних компаній.

Так, положеннями документа змінюється підхід до віднесення акціонерних товариств до публічних і приватних, і пропонує відмовитися від фіксування у найменуванні акціонерного товариства його типу.

При цьому, на банки поширюються вимоги по розкриттю інформації, як і на публічні компанії, і встановлюються підвищені вимоги до корпоративного управління, зокрема у частині формування наглядової ради і його комітетів.

Також закон розширює обсяг інформації і способи її розкриття для публічних акціонерних товариств і банків, при цьому скасовано обов'язок публікувати інформацію в одному з офіційних видань.

Документом передбачається зменшення обсягу розкриття інформації для приватних акціонерних товариств, вводиться можливість надання інформаційних послуг на фондовому ринку приватними особами, а не тільки Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР), а також посилюються вимоги до прозорості діяльності наглядової ради акціонерного товариства.

Нагадаємо, що 16 листопада Верховна Рада затвердила в цілому зміни, які повинні спростити ведення бізнесу і залучення інвестицій емітентами цінних паперів.

28 листопада 2017 року НКЦПФР прийняла рішення Про внесення змін до Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів №850.

Головне

Україна/Події

1 грудня, 14:45

article_img
В Укрзалізниці відреагували на поломку експреса до Борисполя

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Щодня ввечері вам буде приходити добірка кращих матеріалів за день

Підписатися