Порошенко оголосив війну нелегальним АЗС

2 листопада 2018, 09:16

Президент України Петро Порошенко доручив виконувачу обов'язків голови Державної фіскальної служби (ДФС) Олександру Власову та голові комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніні Южаніній оперативно розробити план заходів з боротьби з нелегальними автозаправними станціями (АЗС).

Про це повідомив агентству Інтерфакс-Україна учасник зустрічі президента з представниками бізнес-асоціацій.

Відповідні доручення глава держави озвучив під час неофіційної частини зустрічі.

Відео дня

За словами співрозмовника агентства, Порошенко висловив гостру стурбованість цим питанням, оскільки власники нелегальних АЗС останнім часом часто включаються в політичну діяльність, і зобов'язав надати йому план дій протягом тижня.

Нагадаємо, що ДФС запідозрила 18 столичних АЗС в нелегальній торгівлі паливом і звернулася до суду з проханням заарештувати дані заправки.

Зазначимо, що наразі в Україні з порушеннями працює щонайменше 1,5 тис. заправок, а обсяг реалізації палива через нелегальні пункти, що працюють без дозвільної документації, становить близько 40 тис. тонн на місяць (близько 500 тис. тонн на рік ). У результаті чого державний і місцеві бюджети в 2018 році недоотримають близько 10 млрд грн. Нелегальні АЗС працюють без оформлення документів на земельну ділянку, офіційного працевлаштування працівників і з порушенням правил безпеки, водночас поріг входу в цей "бізнес" - надзвичайно низький.

Раніше учасники роздрібного ринку бензину і дизельного палива почали працювати над законопроектом про боротьбу із незаконними АЗС.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X