Порошенко: ЄБРР надав Україні майже 26 млн євро на сонячні електростанції

11 березня 2018, 15:07

Європейський банк реконструкції та розвитку виділив кредит у розмірі 25,9 мільйонів євро на будівництво трьох сонячних електростанцій у Вінницькій області, повідомляється на сторінці президента України Петра Порошенка у Facebook.

"Цей проект - ще один крок до енергонезалежності нашої держави. А також - нові робочі місця для 350 людей, які будуть зайняті на будівництві та ще 15-ти, зайнятих на обслуговуванні станції", - сказано в повідомленні Порошенко.

Відео дня

Нагадаємо, раніше ЄБРР заявляв, що кошти виділять енергетичному холдингу Kness Group. Частина суми, 7,4 мільйона євро, надійде від Фонду чистих технологій (CTF). Загальна потужність електростанцій становитиме 33,9 МВт.

На початку січня цього року канадська TIU побудувала сонячну електростанцію встановленою потужністю 10,5 МВт в Нікополі Дніпропетровської області за 10 мільйонів євро. Вона запрацювала вже наприкінці місяця.

У лютому українська компанія Солар Парк побудувала та ввела в експлуатацію нову сонячну електростанцію в Запорізькій області.

Показати ще новини
Радіо NV
X