Порошенко дозволив збанкрутувати кримський Чорноморнафтогаз

26 червня 2017, 17:21
Президент України Петро Порошенко ветував закон, який передбачає мораторій на банкрутство державної акціонерної компанії Чорноморнафтогаз до 1 січня 2019 року

Про це свідчать дані на сторінці відповідного законопроекту №5370 на сайті Верховної Ради.

Закон передбачає зняття арештів з майна Чорноморнафтогазу, а також заборону на стягнення боргів компанії до 2019 року.

Відео дня

Також закон передбачає, що Державна служба геології та надр буде зобов'язана продовжувати терміни дії спеціальних дозволів на користування надрами Чорноморнафтогазу на ділянки, розташовані на непідконтрольній Україні території Кримського півострова і континентального шельфу.

Пропозиції Порошенка до ветованого закону на даний момент відсутні на сайті парламенту.

Нагадаємо, що парламент ввів цей мораторій 18 травня цього року.


17 березня 2014 року влада анексованого Росією Криму націоналізувала майно Чорноморнафтогазу на території півострова і в межах континентального шельфу.

Компанія зберегла юридичний статус на контрольованій Україною території та протягом 2014-2015 років займалася роботою з відновлення документів на право власності на втрачені в результаті анексії Криму активи.

В даний час Чорноморнафтогаз, зареєстрований в Києві, вживає заходів з налагодження господарської діяльності, займається відновленням втрачених документів і формуванням доказової бази для міжнародних судів проти Російської Федерації.

100% належить Національній акціонерній компанії Нафтогаз України.

Показати ще новини
Радіо NV
X