Україна подасть до суду на РФ через міст в Крим

29 вересня 2017, 18:34
Президент України Петро Порошенко доручив подати в суд позов щодо Російської Федерації через будівництво Керченського мосту в Криму

Про це повідомив прес-секретар глави держави Святослав Цеголко в Twitter.

"Президент доручив подати в суд на РФ через екологічної шкоди від будівництва Керченського мосту", - написав Цеголко.

Відео дня



"Хотів би, щоб опрацювали (питання, що пов’язане – ред.) з лихом, яке було викликане будівництвом Керченського мосту, і підготували відповідний позов до відповідних міжнародних структур", - цитує прес-служба Адміністрації президента слова Порошенко.

Також наголошується, що президент очікує в найкоротші терміни інформації щодо цього питання.

Раніше повідомлялося, Росія заборонила рух всіх кораблів і суден, за винятком кораблів і суден Військово-морського флоту РФ, кораблів і суден федеральних органів безпеки РФ, а також суден, що беруть участь в процесі будівництва Керченського мосту.

У Мінінфраструктури заявляли про те, що Україна готує позов до РФ у зв'язку зі збитками портів через Керченського моста.

Міністерство закордонних справ України також направило російським колегам ноту у зв'язку з одностороннім рішенням Москви обмежити рух суден через Керченську протоку.

Нагадаємо, 27 серпня у Керченській протоці почався перший етап операції з транспортування та монтажу арок Керченського моста Росією. 29 серпня завершилися роботи зі зведення арки.

Пізніше заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк на зустрічі з профспілками морських і річкових портів заявив, що будівництво Керченського моста в окупованому Криму, яке порушує міжнародне морське право, призведе до зниження товарообігу між Україною та іншими країнами.

Показати ще новини
Радіо NV
X