Пом’якшення карантину. Uber заборонить здійснювати поїздки без маски

14 травня 2020, 17:29

У зв’язку з пом’якшенням карантину в багатьох країнах, Uber посилив вимоги до безпеки водіїв, пасажирів і кур'єрів сервісу.

Uber в Україні заборонить водіям і пасажирам здійснювати поїздки, а кур'єрам виконувати доставку без маски. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Дані заходи компанія анонсувала в зв'язку з пом'якшенням карантину. Вони вступлять в силу з наступного понеділка, 18 травня.
Відео дня

У Uber уточнюють, що наявність маски на водіях і кур'єрів буде перевірятися автоматично, при виході на лінію. Зокрема, водіїв проситимуть зробити селфі, щоб переконатися, що вони носять маску або інший засіб захисту.

У компанії додали, що пасажирів проситимуть перед поїздкою надягати маску і обробляти руки дезинфектором. Також їх попросять сидіти на задніх сидіннях і тримати вікна відкритими для провітрювання.

Відзначається, що користувачами і водіями дозволять скасовувати поїздки без штрафу, в разі якщо друга сторона не носить маску "або інший захисний засіб". Також компанія планує закривати доступ до додатка кожному, кого неодноразово викрили в порушенні нових правил безпеки.

Подібні заходи є частиною глобальної програми Uber і будуть впроваджені не тільки в Україні, але і в інших країнах, де працює сервіс.
Нагадаємо, що в кінці березня в українському підрозділі Uber заявили, що блокуватимуть акаунти водіїв і пасажирів, заражених коронавірусів. Подібні заходи компанія впроваджувала по всьому світу. Наприклад, в лютому Uber заблокував близько 240 акаунтів користувачів в Мексиці, які, можливо контактували з людиною, зараженою коронавірусом.
Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X