Поляки за 3 роки побудують сміттєпереробний завод у Вінницькій області

12 квітня 2019, 17:13

Інвестиції в сміттєпереробний комплекс під Вінницею складуть 15-20 млн євро

Меморандум про співпрацю в реалізації інвестиційного проекту - сміттєпереробного комплексу біля с. Людавка (Вінницька обл.), будівництво якого планується завершити через два-три роки, підписали вінницький міський голова Сергій Моргунов і координатор проекту Domat Consulting (Польща) Ярослав Пасек, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Відео дня

"Думаю, нам з вами знадобиться три роки щоб досягти бажаних результатів. Техніка, яку ми плануємо закуповувати, дозволить досягти мети, коли на поховання йшло лише 7-12% від загальної кількості відходів", - заявив Пасек.

За його словами, вже підготовлена передпроектна документація.

Сума інвестицій в об'єкт складе 15-20 млн євро.

"Це буде спільне фінансування польської сторони і Вінницької міськради", - зазначив заступник голови міськради Микола Форманюк.

Він також додав, що продукт переробки - вторинна сировина - буде використовуватися в інших галузях, зокрема, у створенні брикетів для цементних або цегельних заводів. Крім того, в комплексі буде створено не менше 50 робочих місць.

Domat Consulting - інноваційний стартап-проект, що займається розробкою технічних і технологічних рішень, які об'єднують раціональне поводження з відходами з економікою енергозбереження та охорони навколишнього середовища.

Раніше повідомлялося, що конкурс на будівництво заводу з переробки твердих побутових відходів оголосили у Львові.

Показати ще новини
Радіо NV
X