Полтавський виробник окатишів зберіг позиції лідера з експорту в СНД

4 вересня 2018, 15:01

Британська Ferrexpo plc, що контролює в Україні, зокрема, Полтавський і Єристівський гірничо-збагачувальні комбінати (ПГЗК, ЕГОК), за підсумками січня-липня 2018 року експортувала 5,7 млн ​​тонн окатишів в країни Європи, а також в Японію, Південну Корею і Китай, зберігши перше місце з експорту цієї продукції серед аналогічних компаній країн СНД.

Такі дані оприлюднило держпідприємство Укрпромзовнішекспертиза, передає Інтерфакс-Україна.

"Компанія Ferrexpo за результатами 7 місяців 2018 року продовжує лідирувати з експорту залізорудних окатишів серед підприємств країн колишнього СРСР", - йдеться у прес-релізі компанії.

Відео дня

При цьому уточнюється, що ПГЗК відправив на експорт 4,5 млн тонн залізорудних окатишів, ЕГОК - 1,3 млн тонн.

Крім того, в документі йдеться, що група Северсталь, зокрема, Карельський окатиш (РФ), відправила на експорт 3,2 млн тонн залізорудних окатишів. Група Метінвест експортувала 2,9 млн тонн окатишів (в тому числі Північний ГЗК - 1,6 млн тонн, Центральний ГЗК - 1,3 млн тонн). Група Металоінвест експортувала 2,3 млн тонн окатишів (в тому числі Михайлівський ГЗК - 1,7 млн ​​тонн, Лебединський ГЗК - 600,4 тис. тонн, все - РФ). Група Євраз, зокрема Качканарський ГЗК, експортувала 339 тис. тонн окатишів.

Нагадаємо, що у 2017 році Ferrexpo експортувала 10,4 млн тонн окатишів, зберігши перше місце з експорту цієї продукції серед аналогічних компаній країн СНД.


Ferrexpo – швейцарська залізорудна компанія з активами в Україні. Основною діяльністю компанії є виробництво і експорт залізорудних окатишів, використовуваних у виробництві сталі.

Поточні виробничі активи – Полтавський і Єристівський ГЗК. Ferrеxpo plc володіє 100% акцій Ferrexpo AG, якій, у свою чергу, належить 99,09% акцій Полтавського ГЗК і 100% акцій Єристівського ГЗК. З 2016 року Компанія виробила 11,2 мільйона тонн залізорудних окатишів.

Показати ще новини
Радіо НВ
X