Польський забудовник вирішив покинути український ринок

11 квітня 2017, 11:02
Девелоперська компанія Echo Investment (Кельце, Польща) продала 100% акцій El Project Cyp-1 (Нікосія, Кіпр), що є опосередкованим власником ділянки площею 43 тис. кв. м по вул. Дегтярівській, 19 у Києві

"Echo Investment в даний час не має наміру здійснювати інвестиції в Україні. Компанія відмовляється від усіх міжнародних інвестицій і фокусується на польському ринку", - повідомили агентству Інтерфакс-Україна в польській компанії.

Відео дня

В ній стверджують, договір про продаж вже підписаний, однак покупця не розголошують.

У той же час про продаж Echo Investment єдиного активу в Україні свідчать дані Антимонопольного комітету України (АМКУ).

У рішенні від 23 березня 2017 року АМКУ надав дозвіл компанії Matinovo Holdings (Нікосія, Кіпр) придбати пакет акцій EI Project Cyp-1, що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління компанії.

Як вказується в документі, Matinovo Holdings пов'язана відносинами контролю із суб'єктами господарювання – резидентами України, які здійснюють діяльність з будівництва житлової та нежитлової нерухомості в межах Тернопільської області, за підрядними роботами в межах групи, надання будівельно-монтажних послуг в межах Львівської області та ін

Крім того, Matinovo Holdings має відношення до суб'єктам господарювання – резидентів України, які не здійснюють господарську діяльність.

У той же час поки не вдалося встановити реального покупця даного активу в Україні.

Показати ще новини
Радіо НВ
X