Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Польські солодощі «бояться» конкурентів з України

29 лютого 2016, 12:45
426
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Конкуренція позначається в основному на дрібних виробниках Польщі

Польські виробників солодощів побоюються конкуренції з боку виробників з України

Про це повідомляє польське видання Puls Biznesu.

Наші виробники зміцнюються на польському ринку. У червні 2015 року дочірня компанія корпорації Roshen – Roshen Europe зареєструвала бізнес у Польщі. Їх офіс відкрився у Варшаві і зараз ведеться пошук співробітників.

Пізніше в польських магазинах з'явилася продукція ще одного кондитерського гіганта – АВК, який займає 62-ю позицію в світі.

За словами генерального директора компанії CSI Słowianka Славоміра Павловського, українські виробники інвестують в польський ринок.

"Їхня відмінна риса – це ціна, з якою ми не можемо конкурувати. У нас немає таких низьких цін ні на оплату праці, ні на сировину", – додав Павловський.

Поки що конкуренція позначається в основному на дрібних виробниках. Але в майбутньому українські компанії зможуть конкурувати з виробниками, які спеціалізуються на виробництві private label.

Нагадаємо, раніше були проблеми з експортом кондитерської продукції в ЄС. Тоді поставки солодощів з горіхами призупинили через проблеми з документами. Але на початку лютого ця проблема була вирішена.

Головне

Україна/Події

1 грудня, 14:45

article_img
В Укрзалізниці відреагували на поломку експреса до Борисполя

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися