Польська авіакомпанія зупинила польоти до Львова

30 жовтня 2017, 17:15
29 жовтня польська авіакомпанія SprintAir виконала останній рейс з Радома до Львова

Про це пише ЦТС.

Причиною для припинення польотів стало закінчення договору між перевізником і адміністрацією польського аеропорту Радом. Новий документ так і не був підписаний.

Відео дня

"У неділю, 29 жовтня, ми здійснили останній регулярний пасажирський рейс з аеропорту Радом. Ми хотіли б подякувати всім нашим пасажирам за їхню довіру, вибір рейсів SprintAir, багато теплих слів та приємних коментарів, які ми мали задоволення чути, виконуючи польоти до Львова, Праги і Гданська. Ми дякуємо аеропорту Радом за дуже успішну співпрацю протягом понад півтора року", - наголошується в офіційному повідомленні авіакомпанії.

Нагадаємо, SprintAir почала літати до Львова з Радома у червні минулого року. Рейс обслуговувався літаком Saab 340, який вміщує 33 пасажири.

Авіакомпанія SprintAir заснована в 2003 році. Флот перевізника складається з 16 літаків виробництва ATR і Saab. Більша частина парку повітряних суден компанії призначена для виконання вантажних перевезень.

Варто зазначити, що незважаючи на закриття польотів до Львова, SprintAir продовжить виконання вантажних чартерних рейсів в аеропорт Київ (Жуляни).

Показати ще новини
Радіо NV
X