Польща заблокувала Північний потік-2 - ЗМІ

15 серпня 2016, 11:55
899
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Партнери Газпрому не були готові продовжувати суперечку з польським відомством через можливі ризики для їх бізнесу в цій країні

Польща заблокувала Газпрому проект з будівництва трансбалтійського газопроводу з європейськими компаніями, повідомляє Комерсант, посилаючись на власні джерела

Російська компанія разом з партнерами по проекту (англо-голландською Shell, австрійською OMV, французькою Engie і німецькими Uniper і Wintershall) відкликали клопотання в польський анимонопольный регулятор UOKiK, який просили дозволити створення проектної структури, яка побудувала б трубу через Балтійське море.

За інформацією видання, партнери Газпрому не були готові продовжувати суперечку з польським відомством через можливі ризики для їх бізнесу в цій країні.

Як повідомило одне з джерел, яке бере участь у проекті, під час неофіційної зустрічі з представниками польського регулятора "стало відомо, що у UOKiK твердо налаштовані заборонити злиття". Оскільки шанси на успішну апеляцію були дуже низькі, партнери вирішили відкликати клопотання, повідомляє Комерсант.

Раніше стало відомо, що Польща не має наміру погоджувати спільне підприємство по створенню Північного потоку-2 з Росією. UOKiK вважає, що створення компанії з будівництва трубопроводу може призвести до обмеження конкуренції на ринку газу.

Головне

Події

Вчора, 12:10

article_img
Снігопади в Україні: обмеження ввели на дорогах в чотирьох областях
Геополітика

Вчора, 22:29

article_img
Мадуро розриває дипломатичні відносини з США
Компанії/Ринки

Вчора, 18:32

article_img
Мінекономіки пропонує Порошенку ветувати закон про продовження мораторію на продаж землі