Польща пообіцяла заборонити купівлю вугілля з окупованого Донбасу - Насалик

5 жовтня 2017, 09:34
Міністр енергетики Ігор Насалик повідомив, що міністр енергетики Польщі Кшиштоф Тхужевскі запевнив, що за фактом поставок вугілля з ОРДЛО буде проведена перевірка і надалі такі поставки будуть заборонені

Про це Насалик заявив в ефірі телеканалу 112 Україна.

"При зустрічі з міністром ми відзначили цю тематику, ми отримали запевнення, що буде проведена повна перевірка, що такі поставки будуть заборонені. Мені вдалося зустрітися з журналістом, який опублікував першу частину розслідування, (буде друга і третя), яке пов'язане з постачанням антрациту з ОРДЛО не тільки в Польщу, а й в інші європейські країни. Тому, зараз основне завдання - максимально заблокувати цей процес. Ми офіційно довели, що вважаємо, що закупівля на сьогодні антрациту в зоні ОРДЛО - це пряме фінансування тероризма і наші аргументи були почуті ", - зазначив міністр.

Відео дня

Нагадаємо, що напередодні польське видання Dziennik Gazeta Prawna повідомляло, що антрацит з окупованого Донбасу продають в Польщу, а прибуток спрямовується ватажкові терористичної організації "ЛНР" Ігорю Плотницькому.

За даними видання, експортом вугілля в Польщу з окупованих територій займається фірма Doncoaltrade, зареєстрована в місті Катовіце в 2012 році. У польському державному реєстрі її головою і основним акціонером є Олександр Мельничук, який протягом певного часу був так званим заступником міністра енергетики та вугільної промисловості "ЛНР".

Пізніше міністр енергетики Польщі Кшиштоф Тхужевскі підтвердив, що вугілля з окупованого Донбасу було ввезено в країну.

Показати ще новини
Радіо NV
X