Pokupon веде переговори про продаж сервісу доставки їжі Raketa — ЗМІ

15 серпня 2019, 11:14
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Найбільший Купонатор в Україні Pokupon може продати сервіс доставки їжі Raketa.

Про це пише видання Retailers з посиланням на двох топ-менеджерів на ринку організованої доставки, знайомих з ходом переговорів.

За словами одного зі співрозмовників, переговори близькі до завершення. CЕО Pokupon&Super Deal Артем Бритченко від коментарів відмовився. У Eda.ua, Zakaz.ua і Glovo сказали, що не ведуть переговори з Pokupon про покупку Raketa. У UberEats на запит не відповіли.

Відео дня

Pokupon запустив сервіс доставки їжі в минулому році. Raketa працює в тестовому режимі в Дніпрі. Маркетинг-директор Pokupon&SuperDeal Дмитро Демченко заявляв, що кількість замовлень в день - 300, а місячний дохід після року роботи становить 1 млн грн.

У Glovo відзначили, що на даний момент не відчувають присутності цієї компанії на ринку.

"Відзначимо також особливість роботи в місті Дніпро - майже всі заклади зосереджені в центрі і це ускладнює розвиток обох сервісів", - додали в Glovo.

З урахуванням заявленого щомісячного обороту в 1 млн грн, вартість Raketa можна оцінити в кілька сотень тисяч доларів, прогнозує associate в Chernovetskyi Investment Group і комерційний директор в Zakaz.ua Євген Нетреба.

"Якщо бути точним - до $500 000. Розрахунок робився, виходячи з річного обороту помноженого на мультиплікатор 1, який застосовують при оцінці служб доставки з власними кур'єрами", - сказав він.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X