Покупець Кузні на Рибальському розкрив вартість угоди

20 листопада 2018, 14:41
905
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Покупець Кузні на Рибальському розкрив вартість угоди - фото

Фото: Сергій Тігіпко/Facebook

Найвища ціна однієї акції, за якою кіпрська компанія придбала акції заводу, становить трохи більше $93

З розрахунком на найвищу ціну купівлі однієї акції та їх загальну кількість підконтрольна Сергію Тігіпку кіпрська компанія Еwins Lімітеd придбала завод Кузня на Рибальському за $300 млн.

Про це повідомила компанія в системі розкриття Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку з посиланням на письмове повідомлення від Еwins Liмiтеd, передає Інтерфакс-Україна.

Кіпрська компанія 15 листопада цього року придбала у Закритого недиверсифікованого корпоративного інвестфонду, Прайм Ессетс Капітал понад 2,5 млн акцій, або 73,9% статутного капіталу, і у ВІК - 690,5 тис. акцій, або 20,12% статутного капіталу.

"Відповідно після придбання акцій у...Прайм Ессетс Капітал і...ВІК Еwins Liмiтеd стала власником 3,2 млн простих іменних акцій товариства, що становить 94,03% від статутного капіталу товариства", - зазначено в повідомленні.

Найвища ціна однієї акції, за якою кіпрська компанія придбала акції заводу, становить трохи більше ніж $93.

Множення найвищої ціни купівлі однієї акції на загальну кількість придбаних акцій виводить на максимальну оцінку придбання зазначеного пакета акцій в $300 млн.

Раніше корпоративні інвестфонди Прайм Ессетс Капітал і ВІК, акціонерами яких є відповідно президент України Петро Порошенко і народний депутат Ігор Кононенко, повідомили про підписання документів на продаж заводу.


Завод Кузня на Рибальському (раніше - Ленінська кузня) - одне з найвідоміших на ринку підприємств Судпрома України. Найбільшим акціонером заводу був фонд Прайм Ессетс Капітал Петра Порошенка з пакетом 82,5% акцій. Ще 11,5% акцій підприємства належали фонду ВІК Ігоря Кононенко.

За підсумками 2017 року Кузня на Рибальському збільшила чистий прибуток за МСФЗ у 2,2 рази порівняно з 2016 роком - до 18,6 млн грн, чистий дохід зріс у 6,6 рази - до 776,2 млн грн.

Читайте новий номер журналу НВ

Передплатіть журнал НВ та читайте новий номер вже зараз. Передплатники також отримують доступ до архівних номерів журналу НВ. Вартість передплати журналу на 3 місяці усього 59 грн.

Передплатити журнал

Вибір редакції

Економіка

23 травня, 09:00

thumb img
Зима близько. Як Нафтогаз і Газпром готуються до загострення транзитного конфлікту
Компанії/Ринки

24 травня, 20:06

thumb img
Що зміниться в роботі аеропорту Бориспіль — 6 тез топ-менеджерів
Компанії/Ринки

23 травня, 09:15

thumb img
До 2021 року ми хочемо вивести компанію на оборот в мільярд доларів. Інтерв'ю з СЕО GlobalLogic

Стань автором

Якщо Ви хочете публікувати свої колонки на НВ Бізнес, напишіть листа на адресу:

kolonka@nv.ua