Поки без 4G. Київстар пояснив, що йому завадило запустити зв'язок нового покоління

30 березня 2018, 13:19

Найбільший український оператор мобільного зв'язку - компанія Київстар - відклала запуск 4G у зв'язку з підготовкою необхідної документації.

Про це НВ Бізнес повідомили в прес-службі мобільного оператора.

"Київстар, як законослухняна компанія, чекає отримання всієї необхідної дозвільної документації, а також проводить додаткові налаштування мережі, в зв'язку з новими вимогами контролюючих держорганів для запуску високоякісного 4G від Київстар", - відзначили в прес-службі.

Відео дня

При цьому оператор додав, що планує запустити 4G до 10 квітня.

"Швидко - не завжди означає якісно", - пояснили в Київстарі.

Нагадаємо, що раніше про запуск 4G у всіх обласних центрах України, крім Донецька і Луганська, заявив оператор lifecell.

Після нього другий за величиною мобільний оператор України - Vodafone також відзвітував про запуск 4G в 20 містах.

Раніше два найбільші оператори, Київстар та Vodafone, заявили, що в діапазоні 2600 МГц 4G-покриття буде точковим. Базові станції на цих радіочастотах мають радіус дії близько 500 метрів. Обидві компанії заявили про намір встановити по 500 подібних станцій в місцях з найбільшим споживанням мобільного інтернет-трафіку.

Нагадаємо, що 6 березня відбувся тендер з продажу частот для 4G-зв'язку. Велика трійка українських операторів - Київстар, Vodafone і lifecell сумарно витратили 5,4 млрд грн за 6 лотів в діапазоні 1800 МГц. Найбільшим покупцем став Київстар, який витратив на три лоти 2,8 млрд грн, потім йде Vodafone - 1,8 млрд грн, а lifecell - 795 млн грн.

Показати ще новини
Радіо NV
X