Поїзд із "Шовкового шляху" повернувся в Україну

21 квітня 2016, 20:10
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Перший експериментальний потяг, який запустили, по так званому "Новому Шовковому шляху", 17 квітня повернувся в Україну

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на Укрзалізницю.

7 квітня порожній поїзд відправили зі станції Достик (Казахстан) в порт Чорноморська (раніше – Іллічівськ).

Відео дня

В Укрзалізниці заявили, що регулярність курсування визначається попитом ринку на цю послугу. А поки в компанії вивчають потенційний вантажопотік, який можуть переорієнтувати на транспортування у складі контейнерного поїзда.

"Потужності учасників проекту дозволяють безперешкодно здійснювати відправку контейнерного поїзда, який буде перевозити 1 тис. т вантажів щотижня в кожному напрямку", – відзначають в компанії.

Раніше Міністерство інфраструктури заявило, що проект Транскаспійського маршруту залізничних вантажоперевезень в Китай доопрацюють в травні.


У січні Україна запустила перший поїзд для експериментального відпрацювання маршруту експорту товарів в обхід російської території за маршрутом Україна-Грузія-Азербайджан-Казахстан.

1 лютого перший поїзд з України по Шовковому шляху досяг станції Достик Казахської залізниці - кінцевої точки маршруту. Шлях зайняв 17 діб.

В українському уряді також очікують приєднання до проекту Туркменістану і його розвитку в напрямку поставок палива, зокрема, зрідженого газу і нафтопродуктів.

Пізніше стало відомо, що поїзд за маршрутом Чорноморськ-Китай, який запустили у рамках проекту Новий шовковий шлях, не виходить на зворотній маршрут з КНР з-за відсутності клієнтів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X