Поїзд "чотирьох столиць" з України планують продовжити до Естонії

10 серпня 2018, 09:39

Маршрут поїзда Київ-Рига, який почне курсувати з 28 вересня через Мінськ і Вільнюс, планується продовжити до Таллінна.

Про це повідомив начальник департаменту пасажирських перевезень далекого прямування Укрзалізниці Олександр Красноштан, відповідаючи на запитання у Facebook.

"Так, розмови ідуть, естонці навіть трохи образились на нас, що ми спочатку планували, в потім не дотягнули до них. Вони зацікавлені дуже. Я мав розмову з президентом їхньої залізниці. Думаю - невдовзі дотягнемо. Проблема в тому, залізницею з Риги до Таллінна 10 годин, автобусом трохи менше. Але працюємо", - пише він.

Відео дня

Нагадаємо, що Укрзалізниця планує запустити потяг Київ - Мінськ - Вільнюс - Рига вже 28 вересня. Він курсуватиме щотижня. У складі потяга курсуватиме 10 вагонів, з них 9 купе та 1 класу люкс. У 6 вагонів купе будуть розділені на чоловічі та жіночі.

Зазначимо, що раніше заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк заявляв, що вартість квитка до Риги у вагоні купе становитиме близько 1 855 грн (€59).

Ще у 2017 році Омелян говорив, що Україна запустить потяг "п'яти столиць". На той момент в Мінінфраструктури планували, що поїзд їхатиме ще і в столицю Естонії - Таллінн.

Показати ще новини
Радіо NV
X