Пограбування Укрзалізниці на 69 млн: НАБУ передало справу до суду

6 березня 2018, 08:48

Національне антикорупційне бюро (НАБУ) завершило досудове розслідування за фактом махінацій з тарифами Укрзалізниці трьома її посадовими особами.

Про це повідомила прес-служба НАБУ на своїй Facebook-сторінці.

За даними слідства, двоє колишніх і один діючий чиновник компанії завдали підприємству збитків на $7,3 млн

Також наголошується, що 5 березня поточного року проти них до Печерського районного суду Києва був направлений обвинувальний акт для розгляду по суті.

Відео дня

Як повідомили в Спеціалізованій антикорупційної прокуратури, йдеться про заступника гендиректора і начальника головного комерційного управління Укрзалізниці, а також заступника директора з комерційних питань держпідприємства Український транспортно-логістичний центр.

Встановлено, що заступник генерального директора, будучи головою тарифної комісії Укрзалізниці в змові з іншими двома обвинуваченими в інтересах компаній ЕУ-ТРАНС, УТЕК і ОРЛОНДЕР ЛІМІТЕД прийняли незаконне рішення про розрахунок плати за фактично виконані обсяги перевезень вантажів із застосуванням пільгових коефіцієнтів і тарифних ставок.

Крім того, в САП заявили, що зазначені підприємства не виконали гарантовані обсяги транзитних перевезень, що заподіяло тяжкі наслідки інтересам залізниці у вигляді збитків на суму 69,2 млн грн.

Нагадаємо, в серпня 2017 року детективи Національного антикорупційного бюро повідомили про підозру посадовим особам у цій справі.

Показати ще новини
Радіо NV
X