Погляд на маркетинг з позиції першої особи на Форумі маркетинг-директорів

14 березня 2016, 17:20
PR

7-8 квітня маркетингове співтовариство обговорить на IX Українському форумі маркетинг-директорів ефективні стратегії і вихід на зовнішні ринки

Українське маркетингове співтовариство 7-8 квітня збереться в КВЦ «Парковий» на Дев'ятому Українському форумі маркетинг-директорів, щоб обговорити основні виклики і завдання на 2016 рік. Програма форуму, який традиційно збирає понад 400 перших осіб маркетингу і власників бізнесу, цього року буде присвячена питанням маркетингового лідерства та виходу на зовнішні ринки.

Відео дня

«2016 рік – це зоряний час для тих, хто не боїться експериментувати і приймати швидкі рішення. Це час появи нових зухвалих лідерів, які перемагають тому, що не здаються обставинам. Ефективне просування на зовнішніх ринках, цінові стратегії, управління портфелем брендів під час кризи, нові рітейл-формати, ефективні маркетингові стратегії та споживчі інсайти – такі теми в центрі уваги в 2016 році», – зазначає Ірина Бондаренко, продюсер Українського форуму маркетинг-директорів.

Програму форуму — успішні кейси та панельні дискусії — сформувала рада з відомих на українському ринку експертів у галузі маркетингу. Зміст кожної теми форуму курирує ментор — визнаний експерт ринку. Такий підхід дозволив відібрати тільки найгарячіші теми, дійсно важливі для розвитку ринку та професійного співтовариства. Зокрема, в ролі менторів виступатимуть керуючий партнер компанії pro.mova Євген Глібовицький, генеральний директор Red Bull в Україні та Білорусі Тетяна Лукинюк, маркетинг-директор компанії «WOG-рітейл» Віталій Ткаченко, засновник і CEO компанії IDNT Микола Чумак, маркетинг-директор Prom.ua Олексій Філановський.

Відкриє форум маркетинг-директорів Джо Понс, один з кращих викладачів стратегічного маркетингу в Європі, президент AXIOMA Marketing Consultants, запрошений професор IEDC – Bled School of Management (Словенія), Instituto Internacional San Telmo (Іспанія), LvBS (Україна). Його майстер-клас «Локальні лідери на світовому ринку» буде присвячений управлінським підходам, які призводять до лідерства на ринку.

Також поділяться своїм досвідом провідні маркетинг-директори та перші особи українського бізнесу, серед яких Наталя Чернишова, country manager Wrigley Ukraine, Денис Захаренко, директор з маркетингу та продажу в B2C-сегменті ПАТ «Укртелеком», Марія Казанцева, член ради директорів City Capital Group (Platforma арт-завод, фестиваль «Вулична їжа», «Даринок», Ринок на Лісовій та інше), Ганна Гришина, маркетинг-директор мережі магазинів «Єва», Сергій Клименко, генеральний директор Yanser Group, Олена Ковальська, директор з маркетингу ПУМБ, Тетяна Фурцева, старший партнер WE Partners, Сергій Венгер, маркетинг-директор «Миронівський хлібопродукт», Ольга Півікова, маркетинг-директор «ТД «Щедро», Ігор Блистів, маркетинг-директор «Кормотех», Тетяна Желтомирська, маркетинг-директор Nemiroff, Тетяна Лукинюк, генеральний директор Red Bull в Україні та Білорусі, Наталія Кошова, член ради директорів COMFY та багато інших.

Крім насиченої інтелектуальної складової організатори завжди дбають про створення атмосфери креативності та обміну ідеями, що чекає учасників і в цьому році.


Зареєструватися для участі можна:

на сайті: www.marketingforum.com.ua

за тел.: 044 599 09 79
При реєстрації діє система знижок!

Показати ще новини
Радіо NV
X