Потурбуйтеся про здоров'я!

27 вересня 2016, 12:28
Новини компаній

Найбільше багатство – здоров'я. Здоров'я – всьому голова. Здоровому все здорово. Ці прислів'я ми чуємо та самі повторюємо майже кожного дня. Та чи глибоко ми замислюємося над їх значенням?

Дійсно, немає нічого ціннішого за здоров'я. А потреба у лікуванні, на жаль, часто виникає непрогнозовано. У таких випадках для кожної людини надзвичайно важливо вчасно отримати якісну медичну допомогу і при цьому не турбуватися про фінансову складову. Кращим рішенням, що гарантуватиме вам та вашим родинам таку впевненість, стане заздалегідь оформлена медична страховка.

Відео дня

Детальніше про ситуацію на українському ринку медичного страхування розповідає Роман Буніч, директор департаменту продажів через альтернативні канали і партнерів Креді Агріколь Банку.

Чому варто придбати медичну страховку?


За умовами програм добровільного медичного страхування, для отримання кваліфікованої медичної допомоги чи необхідних медикаментів достатньо лише звернутися до страхової компанії, яка, в свою чергу, організує надання послуг та вирішить усі фінансові питання.

Корпоративні програми медичного страхування в нашій країні вже є звичною і поширеною практикою. За досить вигідними умовами їх пропонує майже кожна страхова компанія.

На відміну від корпоративних програм, поліси індивідуального страхування не набули такого широкого поширення через їхню вартість, що в більшості випадків становить понад 10 тис. грн. Такі страховки важко назвати доступними для пересічного громадянина.

Клієнтам, які прагнуть бути незалежними в питанні захисту власного здоров'я, Креді Агріколь Банк рекомендує звернути увагу на унікальний продукт – програму добровільного медичного страхування «Міні-ДМС». Вона розроблена у партнерстві із компанією «АХА Страхування» та наразі не має аналогів на ринку України.

Ми усвідомлюємо важливість питання піклування про власне здоров'я та розуміємо, що часто фінансові можливості українців не дозволяють подбати про медичне страхування. Тому спільно з "АХА Страхування" ми розробили продукт "Міні-ДМС", який і підстрахує в екстрених випадках, і не позначиться суттєво на гаманці. Вартість полісу складає лише 780 грн на рік, проте гарантує покриття на 55 тис. грн. Погодьтесь, це досить вигідна інвестиція у здоров'я. Широка мережа медичних партнерів компанії "АХА Страхування" забезпечує медичну допомогу по всій території України і у будь-який час.

Які переваги надає «Міні-ДМС»?

Важливо те, що невисока вартість «Міні-ДМС» не позначиться на кількості передбачених опцій. Цей поліс забезпечує повний спектр необхідних медичних послуг: швидку медичну допомогу, невідкладну стаціонарну допомогу, медикаментозне забезпечення та вироби медичного призначення.

Швидка медична допомога за необхідності надається двічі на рік і передбачає виїзд бригади швидкої медичної допомоги, реанімаційні заходи, транспортування каретою швидкої допомоги до клініки. При цьому перевага надається приватним медичним закладам.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Невідкладна стаціонарна допомога надається без обмежень у кількості звернень. Крім того, стаціонар передбачає проведення операцій, лікування інфаркту та інсульту, цілковите забезпечення медикаментами та виробами медичного призначення, необхідними в післяопераційний період.

Додатковою перевагою є опція «Медичний диспетчер». Лікарі-координатори, що цілодобово приймають дзвінки, допоможуть із вибором лікаря чи медичного закладу, у разі необхідності організують консультацію у альтернативному медичному закладі або телефонну консультацію з іншим спеціалістом стосовно поставленого діагнозу і призначеного лікування, а також подбають про медикаменти, нададуть інформацію про їх наявність в аптеках міста та вартість.

Де придбати «Міні-ДМС»?

Поліс «Міні-ДМС» можна придбати у будь-якому з 160 відділень Креді Агріколь Банку по всій території України. Проходити медичне обстеження не потрібно. Слід лише врахувати вікові обмеження, а саме: під умови страхування не підпадають діти до 3 років та особи, старші за 64 роки. У будь-якому відділенні банку клієнта проконсультують стосовно інших банківських і страхових продуктів, включаючи програму «Лікар у дорозі», що забезпечує надання медичної допомоги особі, якщо вона є постраждалою внаслідок дорожньо-транспортної пригоди.

Показати ще новини
Радіо NV
X