Податкові декларації для багатих, ліквідація автогіганта та інші головні новини бізнесу

9 січня 2018, 20:18

ТОП головних новин бізнесу за 9 січня від НВ Бізнес.

Мінфін запропонував зобов'язати багатих українців подавати декларацію

Міністерство фінансів України розробило законопроект, яким пропонує визначити фізичними особами з високими доходами кінцевих бенефіціарів великих платників податків

Відео дня

Крім того, у відомстві пропонують встановити підвищену відповідальність у разі порушень.

Також законопроект пропонує розширити повноваження Державної фіскальної служби отримувати інформацію по обороту коштів на банківських рахунках таких платників податків.

Суд ліквідував українського автогіганта

Господарський суд Полтавської області вирішив ліквідувати Кременчуцький автоскладальний завод за заявою Альфа-банку.

Згідно з представленими ліквідатором документів, інвентаризація підприємства не встановила наявність основних фондів, нематеріальних активів, капітальних і фінансових інвестицій, товарно-матеріальних цінностей, небезнадійної дебіторської заборгованості, цінних паперів або інших активів. Залишок коштів на рахунках підприємства-банкрута на момент інвентаризації становив 300,4 грн.

Найбільший український виробник хліба заявив про захоплення

Найбільший виробник хліба в Україні, бізнес-група Lauffer Group заявила про захоплення компанії Салтовхлеб у Харківській області.

У компанії додали, що "незаконний арешт і блокування" активів Салтовхліба стався 8 січня 2018 року. Захоплено заставне майно хлібозаводу №3, а також касова виручка, обладнання, транспорт, сировина, упаковка та інше.

Як зазначають юристи Салтовхліба, згідно із законом нерухоме майно у рамках кримінального провадження не можна передавати на зберігання третім особам.

В АМКУ заявили про завершення розслідування змови трьох держбанків

Антимонопольний комітет України (АМКУ) завершив розслідування можливої змови трьох держбанків (Приватбанку, Ощадбанку та Укргазбанку) через їх одночасне зниження ставок за депозитами.

Так, 28 грудня 2017 року АМКУ схвалив рекомендації Міністерству фінансів щодо розвитку конкуренції на ринку банківських послуг. Таким чином, ні санкцій, ні покарань не буде.

У відомстві також не повідомляють про те, чи виявив АМКУ докази змови і зловживання монопольним становищем держбанків, а говорять лише про причини, які роблять можливими "узгоджені" дії.

Ахметову заборонили витрачати більше €20 тисяч на місяць

Українському олігарху, власнику компанії СКМ Рінату Ахметову заборонили витрачати на суди більше € 20 тис. на місяць.

Таким чином, відповідачі можуть "використовувати і розпоряджатися грошовою сумою у €20 тис. Щомісяця для покриття власних судових витрат".

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів НВ
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Слід зазначити, що 27 грудня окружний суд Нікосії ухвалив "замороження" активів Ахметова на суму $820 млн у справі Укртелекому.

Відзначається, що активи були заморожені за позовом компанії Raga Establishment. У компанії Ахметова заявили про подачу апеляції.

Такими були головні ділові новини вівторка.

Показати ще новини
Радіо НВ
X