Податкова заборонила роботу кількох магазинів duty free

28 вересня 2016, 18:00
Спільна комісія Держприкордонслужби та Державної фіскальної служби (ГФС) в Києві прийняла рішення зупинити дію дозволу на безмитну торгівлю українсько-німецького спільного підприємства (СП) Львів-Трейдинг, компанія готується оскаржувати рішення в суді

Про це передає Інтерфакс-Україна.

Директор Львів-Трейдінг Орест Олійник повідомив агентству, що копію відповідного наказу йому вручили у середу, 28 вересня, представники львівської митниці ГФС.

Відео дня

"Представники львівської митниці на місцях надали нам копію, оригінал ми поки не отримали. Рішення приймалося на рівні Києва", – додав він.

Також, за його словами, причиною рішення вказується відсутність декларування товарів, які вибувають з магазинів безмитної торгівлі, що вимагають норми Митного кодексу України.

"Чітких роз'яснень, вказівок на порушення не надано. З тексту не зрозуміло, коли саме і що саме було порушено підприємством. Підставами зазначаються листа Сумської, Львівської митниці, але про що саме у них йдеться, не відомо", - зазначив Олійник.

Таким чином, всі магазини duty free, якими володіє Львів-Трейдинг, згідно з наказом змушені були зупинити свою діяльність.

"Безумовно, будемо оскаржувати це рішення в судовому порядку", додав Олійник.


Львів-Трейдінг зареєстровано в 1994 році, спеціалізується на роздрібній торгівлі продуктами харчування, напоями і тютюновими виробами, а також надає послуги в сфері автомобільних пасажирських і вантажних перевезень. Компанія є власником магазинів duty free в міжнародних пунктах пропуску Шегині, Рава-Руська, Краковець, Катеринівка, Бачівськ, а також в міжнародному аеропорту Київ (Жуляни).

Показати ще новини
Радіо NV
X