Податкова вилучила в Укрспирті продукцію на 180 млн грн

25 липня 2017, 16:20
Співробітники податкової міліції за підсумками обшуків спиртзаводів держпідприємства Укрспирт 24 липня вилучили близько 97,9 тис. дал спиртовмісної продукції на орієнтовну суму понад 180 млн грн

Про це повідомила прес-служба Державної фіскальної служби (ДФС).

Так, відомство уточнює, що обшуки 41 спиртзаводу в 14 областях України санкціонував Шевченківський районний суд Києва для проведення досудового розслідування в кримінальному провадженні щодо посадових осіб Укрспирт.

Відео дня

"У ході досудового розслідування було встановлено факти, що підтверджують порушення держпідприємством законодавства України та ймовірного неврахованого виготовлення продукції", - повідомили в ДФС.

Колишні керівники Укрспирту - Олександр Харт (в період 2012-2014 рр.) І Михайло Лабутин (в 2014 році) - є фігурантами кримінальних проваджень і знаходяться в розшуку.

"Посадові особи Укрспирту сприяли проведенню слідчих дій ДФС і Генеральної прокуратури", - заявили в ДФС.

Крім того, наголошується, що незаконне виготовлення спирту на потужностях легальних спиртових заводів здійснюється з неврахованого сировини, що закуповується у населення (пшениця, кукурудза і т.д.) або у цукрових заводів (меляса бурякова) за готівкові кошти.

Нагадаємо, що вчора, 24 липня, Податкова міліція під керівництвом Генеральної прокуратури України проводили масштабну спецоперацію з протидії тіньовому ринку спирту і провели обшуки на 41 спиртзаводі.

Показати ще новини
Радіо НВ
X