Податкова перевірить аеропорт і завод соків Коломойського у справі Приватбанку

19 вересня 2017, 15:05
Печерський районний суд Києва призначив податкові перевірки аеропорту Дніпропетровськ, компанії Біола та інших дніпровських компаній у справі розкрадання коштів з Приватбанку

Відповідні рішення ухвалені судом 7 вересня, передають Українські Новини.

Генпрокуратура проводить розслідування щодо заволодіння протягом 2008-2016 років коштами Приватбанку в особливо великих розмірах колишніми посадовими особами банку.

Відео дня

Для продовження розслідування у слідства виникла необхідність проведення податкової перевірки низки компаній за 2008-2016 роки: міжнародний аеропорт Дніпропетровськ, компанія Біола (Дніпропетровська область), Лазурний берег (Дніпропетровська область).

Також податковій перевірці підлягають товариства з обмеженою відповідальністю Кінан, Картсервіс Плюс, Енергоальянс, Каларі, завод засобів механізації аеропортів, Інтерсплав, Лансель, Катанга, Лагіон 1, Локаст, Летар, Лавертон, які знаходяться в Дніпрі.

Нагадаємо, на початку липня генеральний прокурор Юрій Луценко заявляв про наявність питань до колишнього керівництва Приватбанку і представникам Національного банку про незаконну видачу кредитів в грудні 2016 року.

Також раніше повідомлялося, що 29 серпня медіахолдинг 1+1 Медіа отримав лист від компанії Поділ-Нерухомість, у якій орендує будівлю за адресою вул. Кирилівська, 23, згідно з яким НБУ планує забрати будівлю медіахолдингу 1+1 за борги Приватбанку. У НБУ спростували інформацію про виселення телеканалу 1+1.

Також раніше повідомлялося, що суд заарештував зерновий термінал Бориваж в Одеській області, який належить українському бізнесменові Ігорю Коломойському.

Пізніше стало відомо, що Печерський районний суд Києва заарештував будівлю заводу Біола (Дніпро), будівлю в Києві, яке орендує телерадіокомпанія Студія 1+1, а також літак Boeing у справі розкрадання коштів з Приватбанку.

Показати ще новини
Радіо NV
X