Податківці крадуть пальне БРСМ-Нафти – компанія

1 грудня 2016, 14:47
У БРСМ-Нафті заявляють, що співробітники державної фіскальної служби (ГФС) вивозять паливо з двох АЗС компанії в Одесі

Про це компанія повідомила на своїй Facebook-сторінці.

"На двох одеських АЗК працІвники ДФС, приїхавши на бензовозах, почали абсолютно незаконно викачувати пальне з резервуарів та вивозити його у невідомому напрямку", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Крім того, в компанії також відзначили, що "все це стало продовженням спланованої та чітко скоординованої рейдерської атаки, спрямованої на заволодіння компанією".

"Після незаконних ухвал та обшуків, невиконання судових рішень про припинення свавілля на об’єктах компанії та після масового безпідставного закриття майже половини АЗК мережі, тепер рейдери з ДФС вдалися до банальної крадіжки пального, що абсолютно чітко демонструє наміри та мотиви державних чиновників", - уклали в БРСМ-Нафти.

Нагадаємо, що 1 листопада Генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив про обшуки в офісах компанії БРСМ у справі про ухилення від сплати податків.

Пізніше директор департаменту стратегічного маркетингу компанії Стейт Ойл, яка управляє мережею АЗС БРСМ-Нафта, Олександр Мельничук заявляв, що "рейдерська атака здійснюється руками ГФС і ГПУ".

Показати ще новини
Радіо НВ
X