Подарунок на двадцятиліття: «Українська народна премія» назвала шоколад Millennium найкращим

12 квітня 2018, 10:00
Новини компаній

Останні кілька місяців для шоколадної фабрики Millennium видалися особливо насиченими. По-перше, компанія відзначила свій двадцятилітній ювілей. По-друге, в грудні «Українська народна премія» оголосила найкращі торгові марки року. У категорії «шоколад» перше місце посіла компанія Millennium.

Всього в шорт-лист конкурсу потрапили п'ять найбільших українських виробників шоколаду – Millennium, Milka, Roshen, «Світоч» та «Корона». Найближчого конкурента Millennium обійшов у голосуванні на 5%.

Відео дня

За словами Євгена Шарінова, засновника компанії і одного з власників, ця нагорода для Millennium значить більше, ніж потрапляння в рейтинги Forbes або на перше місце в списку найбільших виробників шоколаду. «Для нас народна премія – це любов людей. У споживачів сьогодні є вибір. І ми пишаємося, що вибирають саме нас», - прокоментував Шарінов.

«Українська народна премія» – найбільший в Україні конкурс, спрямований на вивчення споживчих настроїв. У цьому році найкращі компанії вибирали в п'ятий раз, а церемонія відзначилася найбільшою кількістю переможців – 357 товарів у 22 категоріях.

Організатори «Української народної премії» розповіли: переможців вибирають шляхом онлайн-голосування. «Народне визнання говорить про якість товару, лідерські позиції й ефективну організацію всередині компанії. Без цих складових неможливо посісти перше місце», – пояснили в оргкомітеті.

Примітно, що якість продукту і роботу менеджменту українці відзначили в рік, коли Millennium святкує своє двадцятиліття. У компанії вважають це доказ того, що і через 20 років фабриці вдається йти в ногу з часом.

«Для нас результат голосування свідчить, що люди нам довіряють: довіряють свої дні народження, свята, щасливі моменти», – резюмує Євген Шарінов. За його словами, компанія Millennium приділяє велику увагу якості продуктів і сучасним технологіям, але без уважного ставлення і любові до своєї роботи одних технологій було б недостатньо.

Для Millennium це не перша серйозна нагорода. У 2016 році компанія стала переможцем у кількох номінаціях в рамках професійної бізнес-премії Leader of Year Import Export Award. Того року експортні продажі Шоколадної фабрики Millennium в два рази перевершили показник 2015 року.

Показати ще новини
Радіо NV
X