Чому глава Укрзаліниці не пішов в новий Кабмін

16 вересня 2019, 20:18

Голова правління Укрзаліниці Євген Кравцов сказав в інтерв'ю НВ Бізнес, що на позиції менеджера компанії йому працювати комфортніше, ніж в органах державної влади.

Кравцов не захотів відповідати на питання про те, чи надходили йому пропозиції повернутися у виконавчу владу або піти в політику.

"Я бачу себе набагато більш ефективним на позиції менеджера компанії. І мені тут набагато комфортніше, ніж в органах державної влади. З юридичної точки зору є діючі контракти. Ніяких порушень з мого боку і з боку роботодавця немає, формальних причин для змін немає. На даний момент у мене є досить амбітні і серйозні завдання з реструктуризації компанії, і я планую їх виконувати. Але бити себе в груди і говорити «ми будемо тут працювати до закінчення століття» - це неправильно, напевно", - зазначив він.

Відео дня

Кравцов додав, що його контракт діє до 2022 року.

"Якщо якихось змін поглядів з боку акціонера не буде, то є всі передумови для того, щоб його як мінімум відпрацювати, а як максимум, якщо на те буде воля акціонера і, найголовніше, результати, - продовжити", - підкреслив голова правління УЗ.

Нагадаємо, з травня 2016-го по серпень 2017 року Кравцов був першим заступником міністра інфраструктури. Після цього він став в.о. глави Укрзалізниці. У січні 2019 року Кабмін призначив Кравцова головою правління компанії.

Редактор: Артем Ільїн
Показати ще новини
Радіо NV
X