За скаргою АрселорМіттал Кривий Ріг. Україна може ввести мита на продукцію з Білорусі та Молдови

26 листопада 2019, 15:19

Антидемпінгове розслідування щодо імпортованих в Україну гарячекатаних прутків з вуглецевої і легованих сталей було розпочато в 2018 році.

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі до 1 січня 2020 року має прийняти рішення за підсумками антидемпінгового розслідування щодо імпортованих в Україну гарячекатаних прутків з вуглецевої і легованих сталей, розпочате в липні 2018 року, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Ця товарна група використовується в будівництві, машинобудуванні, метвиробній промисловості.

Розслідування було розпочато з ініціативи меткомбінату АрселорМіттал Кривий Ріг і неодноразово продовжувалося. У зверненні АМКР йдеться про демпінговий імпорт з боку білоруських і молдавських підприємств-конкурентів, який завдав скаржнику відчутної шкоди.

У АМКР відзначають, що імпорт в Україну гарячекатаних прутків з Білорусі та Молдови здійснювався в таких обсягах і на таких умовах, які могли призвести до заподіяння шкоди українським виробникам.

Раніше Міжвідомча комісія вже задовольнила скаргу АМКР і обмежила імпорт прутків із Росії, ввівши в лютому 2018 року мита на імпорт з РФ арматури і катанки.

Поставки гарячекатаних прутків на український ринок в даний час забезпечують три підприємства: АрселорМіттал Кривий Ріг, Білоруський металургійний завод і Молдавський металургійний завод.

Показати ще новини
Радіо НВ
X