По маршруту Тернопіль-Київ запустили двоповерховий поїзд Skoda

4 листопада 2017, 22:59
У суботу, 4 листопада, на маршрут вперше вийшов двоповерховий потяг Тернопіль - Київ

Про це повідомляє прес-служба Укрзалізниці.

"4 листопада з Тернополя до Києва вирушив швидкісний потяг Skoda Wagonka. Другий двоповерховий потяг вийшов на маршрут. У ньому - 636 місць для пасажирів", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Крім зупинок в обласних центрах, поїзд зупинятиметься в невеликих містах: Козятині, Калинівці, Гнівані, Деражні та Волочиську. Поїзд № 747 Київ - Тернопіль відправлятиметься зі станції Київ-Пасажирський о 17:24 і прибуватиме до Тернополя о 23:25. Зворотне відправлення з Тернополя - о 4:06 і прибуття до Києва о 09:58.

Глава правління ПАТ Укрзалізниця Євген Кравцов повідомив, що поїзд був заповнений на 100%.


Раніше повідомлялося, що Укрзалізниця запустила двоповерховий швидкісний поїзд чеського виробництва Skoda у напрямку Київ-Харків.


Чеські електропоїзди Škoda були закуплені у 2012 році перед проведенням чемпіонату з футболу Євро-2012 і курсували на маршрутах із Сімферополя до Харкова і Донецька, пізніше планувалося призначити їх на маршрут Харків - Донецьк.

У лютому 2014 року поїзди надійшли в управління Південної залізниці управління Української залізничної швидкісної компанії, яка експлуатує швидкісні поїзди. Два електропоїзди Škoda є двосистемними (курсують по електрифікованих ділянках на постійному і змінному струмі).

Електропоїзд складається з шести двоповерхових вагонів і має 636 місць, з них 46 - першого класу, 590 - другого. Електропоїзд розрахований на експлуатацію зі швидкістю до 160 кілометрів на годину.

Показати ще новини
Радіо NV
X